nl Dutch

PRIMO WATERRESERVOIR SG2 – SG2-WR

Product/prijs op aanvraag


Bel onsMail ons

19,95 incl. BTW

Artikelnummer ODH20078867 Categorie
  • Voordelige verzending
  • Snelle levering 
  • Gratis Afhalen
  • Altijd persoonlijk advies
  • 7/7 Bereikbaar

Productomschrijving:

PRIMO WATERRESERVOIR SG2 – SG2-WR

STRIJKTIPS

  • · Check altijd eerst of er een etiket aan het kledingstuk hangt met instructies voor het strijken. Als dit het geval is, volg dan altijd deze instructies.
  • · Het strijkijzer warmt sneller op dan dat het afkoelt. Strijk daarom altijd eerst de kledingstukken die de laagste temperatuur nodig hebben, zoals synthetische stoffen.
  • · Als een stof uit meerdere soorten vezels bestaat, kies dan altijd de laagste temperatuur om de combinatie van deze vezels te strijken.
  • · Zijde en andere stoffen die blinken moeten langs de binnenkant gestreken worden.
  • · Fluweel en andere stoffen die snel blinkend worden, moeten met lichte druk in één richtinggestreken worden. Hou het strijkijzer altijd in beweging.
  • · Strijk nooit over ritsen of andere metalen voorwerpen in een kledingstuk. Dit kan de strijkzool beschadigen. Strijk altijd rond zulke objecten.

 

 

 

PRIMO WATERRESERVOIR SG2 – SG2-WR

Aanvullende informatie

Logo Het Onderdelenhuis België